#PaRstudioMelnik

Jsme tu pro vás na objednání:

+420 725 977 351

Tým

Tak tohle jsme my - tým Rekondičního studia P+R.
Pojďme se seznámit. 

Romča

„Být zdravý a fit není hloupý nápad nebo trend, ale životní styl.” Neznámý autor

Romča vás uvítá hned po příchodu k nám. Provede vás celým studiem, vysvětlí, jak naše stroje fungují a po cvičení vám namíchá proteinový koktejl. Ten nejlepší, jaký jste kdy pili. S Romčou se moc hezky povídá. Umí naslouchat i velmi citlivě sdělit svůj názor. Možná vás při příjemném povídání po cvičení ani nenapadne, že se právě bavíte se samotnou majitelkou studia.

Lukáš

„Člověk, který se bojí prohrát, už prohrál.” George R. R. Martin

Lukáš je živel. Pokud ho znáte, vsadíme se, že teď s lehkým úsměvem souhlasně přikyvujete. Že je Luky v práci, poznáte ještě dřív, než do studia vstoupíte. Jak? Celou ulicí se line energická hudba a upřímný smích. Pokud ho snad někdy zastihnete hluboce zamyšleného, 100% vymýšlí další trénink na zpevnění břicha, hýždí a stehen za pomoci Power Platu. Za sebou má celou řadu školení. Řekněte mu svůj cíl a on vás k němu dovede. A ještě se u toho zasmějete.

Simča

„Nemůžeš? Přidej!" Emil Zátopek

Pokud si k nám přijdete zacvičit některé odpoledne, možná se potkáte se Simčou. Úsměv, dobrá nálada a pozitivní energie - podle těchto znamení ji poznáte. Simča vám bez mrknutí oka doporučí skvělý film do VacuShapu nebo vám sestaví efektivní trénink na Power Platu. I ona je výborná trenérka. Přesně ví, jaké cviky vás dovedou k dokonalým křivkám.

Péťa

„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.” Jan Werich

Péťa aktuálně věnuje většinu svého času svému malému synkovi. Ve studiu se s ní asi nepotkáte, ale v online světě ano. Stará se o náš Facebook a Instagram. Také píše články na blog. Na kontě má řadu rekvalifikačních kurzů - osobní trenér, výživový poradce, trenér Power Plate a mraky dalších. Pokud by vám Péťa mohla s něčím pomoci, víte, kde ji najdete.

Vybrali jste si boty od Petera Legwooda? U nás si je vyzkoušíte a vyzvednete.

Top