#PaRstudioMelnik

Jsme tu pro vás na objednání:

+420 725 977 351

3 otázky ohledně VacuShape, na které se možná stydíte zeptat i vy

Běžné otázky

Jak VacuShape funguje? Proč je tak účinný? Jak dlouho cvičení trvá? To jsou běžné otázky, na které se nás klienti ptají. A my odpovídáme. Pokud vás odpovědi zajímají, podívejte se na oficiální stránky VacuShape, kde tyto informace také naleznete.

Ožehavé otázky 

Ve studiu ale občas padnou otázky velmi tichým hlasem. Otázky, na které není jednoduché se zeptat. Ani na ně odpovědět. Poprosili jsme oficiální distributory VacuShapu pro Českou republiku, aby nám s odpověďmi pomohli. A tady jsou: 

Mohu na VacuShape cvičit, když mám právě menstruaci? 

Cvičit na VacuShape se může, jen mějte na paměti jednu věc - díky podtlaku se vám hodně prokrví dolní polovina těla. A hlavně pánevní dno. Menstruace může být tedy silnější. Ve finále vše záleží na vás, pokud se na to cítíte, pojďte do toho. Pokud ne, odpočívejte. Poslouchejte své tělo, ono vám napoví.

Neublíží mi VacuShape, pokud trpím na hemoroidy? Neobjeví se mi? 

„Hemoroidy jsou sice jednou z kontraindikací a to opět s ohledem na prokrvení dolních partií těla. Stav se může přechodně zhoršit, nicméně naše tělo má schopnost adaptace na změnu prostředí a na tuto formu zátěže si nakonec organismus zvykne,” říká Petr Sysel, distributor VacuShape. 

V případě, že trpíte na hemoroidy, před cvičením nám to povězte. Víme, je to nepříjemné, ale my už to slyšeli mnohokrát. Je to naše práce a vaše zdraví. Takže žádná tajemství, platí? My vám na základě této informace přizpůsobíme tréninkový program podtlaku. Vše bude v pohodě. Na závěr vás ještě chceme uklidnit - VacuShape za vznik hemoroidů nemůže. Jen skrytý problém někdy odhalí. 

Je vhodné na VacuShape cvičit, pokud se snažím otěhotnět? 

Ano, ano, ano. Klinické testy profesora Karla Martiníka z kliniky v Hradci Králové prokázaly, že je cvičení na VacuShape v tomto období přínosné. Jak to? Může za to opět prokrvení těla v pánevní oblasti. A to ani nemluvíme o psychické stránce věci. V okamžiku, kdy otěhotníte, pro vás trénink na nějakou dobu končí. V těhotenství se na VacuShape cvičit nesmí. A přes to vlak nejede.

Zajímá vás něco jiného okolo cvičení na VacuShape a nechce se vám o tom mluvit ve studiu? Napište nám, jsme tu pro vás. Vybrali jste si boty od Petera Legwooda? U nás si je vyzkoušíte a vyzvednete.

Top