#PaRstudioMelnik

Jsme tu pro vás na objednání:

+420 725 977 351

Co dělat, když nemáte čas na cvičení

Opravdu nemáte na cvičení čas? Co vše u nás stihnete za pouhou hodinu? A co je důležité při získávání nového návyku? To vše se právě teď dozvíte. 

„Na cvičení nemám čas!”

Alenka ze Školy stylu v jednom svém podcastu prozrazuje důležité tajemství: Čas máte. Váš den se skládá z 24 hodin a záleží jen na vás, jak s nimi naložíte. „No jasně, to se vám to říká, když nemáte zrovna malé děti,” vám možná právě teď běží hlavou. Nebo: „Teď je to v práci šílený, já ten čas fakt nemám.” 

Nezáleží na tom, čím svůj nedostatek času odůvodníte. Věc se má zkrátka tak, že cvičení právě teď nepatří mezi vaše priority. A na tom není vůbec nic špatného. Každý se nacházíme v jiné životní fázi a zákonitě upřednostňujeme jiné věci. Co tím chceme říci? Nestresujte se. Věnujte se tomu, co je pro vás právě teď důležité. Čas na cvičení najdete později. A věřte, že pokud ho budete chtít vážně najít, objeví se. 


Jedna jediná hodina

Najde se ve vašem nabitém programu jedna jediná hodina? Jestli ano, máte vyhráno. Za jednu hodinu u nás stihnete hodně. Co třeba? 

  • VacuShape trvá 40 minut. Stihnete i sprchu. 
  • Power Plate vám zabere jen 30 minut. Po tréninku stihnete sprchu a dokonce i pár vtípků od našeho trenéra Lukáše. 
  • Na jak dlouho půjdete do Cardio zóny, záleží jen na vás. I půlhodinka je lepší než nic. 

Víme, víme. Při cvičení musíte počítat s cestou k nám a s cestou zpět. To nějaký čas také zabere. Ale to, že se k nám objednáte s sebou nese určitý závazek. A ten je moc důležitý. Když si totiž naplánujete cvičení doma, najde se tam spousta věcí, které si žádají váš čas. Žehlení, vaření, úklid. Čemu dáte přednost? U nás vám takové dilema nehrozí. 

James Clear, autor knihy Atomové návyky, říká, že při získávání nového návyku je velmi důležité stanovit si místo a přesný čas. Kdy se na vás tedy můžeme těšit? Dejte nám vědět. 

Autor: Petra Zeidlerová 

Vybrali jste si boty od Petera Legwooda? U nás si je vyzkoušíte a vyzvednete.

Top