#PaRstudioMelnik

Jsme tu pro vás na objednání:

+420 725 977 351

Seznamte se s Matcha Tea - čajem, který umí zatočit s tuky

Právě nám do studia dorazil Matcha Tea, pojďte si přečíst proč si právě tento zelený čaj získal srdce tolika lidí. 


Na piknik s buddhistickými mistry

Teď se přesuňme v čase. Představte si, že žijete někdy v roce 1 200 na východě a chcete si dát drink s buddhistickým mistrem a samurajem. Co byste jim tak naservírovali? Matcha Tea. Právě ten totiž oni tehdy pili. Evropané si na něm začali pochutnávat až teprve nedávno. 


Matcha Tea má větší grády než běžný zelený čaj

Žádná barviva, žádné konzervační látky - tak přesně to je typické pro Matcha Tea. Vyrábí se tak, že se celé listy zeleného čaje rozemelou na hodně jemný prášek, který se rozpustí ve vodě. A co to s vámi udělá, když si takto připravený čaj dopřejete? Získáte energii. Spoustu energie. Matcha Tea by měl být 10krát silnější než běžný šálek zeleného čaje, který je zpracovaný jiným způsobem. To je slušné, co říkáte? 


Proč Matcha Tea pomáhá při hubnutí? 

Pár chytrých hlav Matcha Tea zkoumalo a došly k pozoruhodným závěrům. Údajně obsahuje 137krát více EGCG (nejúčinnější antioxidant) než běžný zelený čaj. Jistě rádi uslyšíte, že právě EGCG je skvělý pomocník při spalování tuků. Také právě díky němu dokáže Matcha Tea zrychlit metabolismus o 30 až 40 %. Jestli chcete zatočit s nadváhou, Matcha Tea se vám bude hodit. 


Jak Matcha chutná 

No upřímně, na takovém dobře připraveném cappuccinu si smlsnete asi víc. Ale žádný strach, Matcha Tea zhnuseně plivat okolo sebe nebudete Ta chuť je prostě taková přírodní. Důvodu je prostý, v čaji nejsou žádná sladidla a umělé cukry, které by mu dodaly božsky lahodnou chuť. Jsou jen dva způsoby, jak se s tím popasujete: 

  • Po několika pokusech si na přirozenou chuť čaje zvyknete a zachutná vám. 
  • Něčím si ho dochutíte (například medem nebo citrónem).


Proč byste měli dát Matcha Tea šanci? 

Možná si říkáte, že pít Matcha Tea je zbytečné. Přeci si můžete pochutnat na kávičce, která vám dá podobnou dávku energie. Že? Ale pozor, je tu jeden obrovský rozdíl. Káva vám poskytne nálož energie takřka okamžitě, ale velmi rychle o ni zase přijdete. Kdežto Matcha Tea vám to pěkně dávkuje. Vydržíte tedy "svěží” přibližně 3 až 6 hodin. 

Dostali jste na Matchu chuť? Stavte se u nás. Můžete si koupit buď celé balení (30 sáčků), nebo jen jeden pytlík na zkoušku. Vybrali jste si boty od Petera Legwooda? U nás si je vyzkoušíte a vyzvednete.

Top